שירותי משרד חקירות

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות הן מונח רחב למדי הכולל שירותי חקירה לטובת הגעה לחקר האמת בתחומים רבים. נשמח לספק פרטים נוספים.

חקירות כלכליות

זיהוי ואיתור שיחות, הודעות ופעולות כלכליות של אובייקט מסוים, בעלי מניות ויחידים רלוונטיים נוספים. המידע יגיע אלייך בצורה מסודרת המאפשרת לך להבין את המניעים הכלכליים ולקבל תמונת מצב פיננסית מלאה.

חקירות בינלאומיות

על מנת לספק לך את השירותים האמינים והיעילים ביותר אנו מחזיקים במגוון קשרים בתוך ישראל ומחוץ אליה. הודות לקשרים אלו, אנחנו יכולים לחשוף מידע רלוונטי ולבצע מעקבים בכל רחבי העולם.

מעקב אחר ילדים ובני נוער

כעת ביכולתך להירגע בזמן שהילדים שלך מפתחים עצמאות וגדלים. חוקר פרטי יוודא שהילדים שלך בטוחים לחלוטין ושאינם נמשכים למקומות לא נכונים.

בדיקות האזנה (איתור מכשירי האזנה)

הודות לשימוש בציוד טכנולוגי מתקדם והכרת שיטות המעקב השונות, משרד החקירות Sled יכול לעזור לך להבין האם נאסף מידע אודותייך בעזרת מכשירי האזנה

איתור אנשים

אחד השירותים הנפוצים ביותר שלנו הוא איתור אנשים למען מטרות שונות. המומחים שלנו ממתינים לפנייתך כדי לאתר את האדם שברצונך למצוא.

מעקב סמוי

Sled מתמחה בהקמה ותפעול של מעקב סמוי לחלוטין לכל מטרה. על מנת לגלות עוד אודות התאמת המעקב לצורך שלך, נציגינו ממתינים לפנייתך וישמחו לספק את כל המידע.

חקירות לחיזוק ביטחון כלכלי

למשרד החקירות שלנו שירותים רבים הרלוונטיים לשיפור תחושת הביטחון שלך בכל הנוגע לתחום הכלכלי, לגילוי האמת ולהסרת חשדות.

חקירות אישיות (בגידות)

משרד החקירות Sled מנהל חקירות שמטרתן היא להוכיח או להפריך בצורה חד משמעית בגידה ואי נאמנות בין בני זוג. חקירות אישיות כוללות, בדרך כלל, מעקב סמוי, מיפוי שגרת האובייקט והנפקת תוצרים פיזיים כגון תמונות או סרטונים של האובייקט.

מעוניינים לשוחח איתנו?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת הקשר שכאן ונחזור אליך בהקדם!


יש פיסת מידע שיש לך בה צורך? אם יש לך צורך בחוקר פרטי או במידע על שירותים נוספים שאנו מספקים, אנחנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס כדי שנוכל ליצור איתך קשר. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי לחלוטין במהלכו באפשרותך לתאר את הצרכים שלך – ולראות כיצד המומחים שלנו מסוגלים לענות על כולם.
אין סיבה שלשאלות שרצות בראש שלך לא יהיו תשובות, עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ חינמי לחלוטין מחוקר פרטי מקצועי.