מעקב סמוי

מעקב סמוי הוא הפעולה העיקרית של חוקרים פרטיים, והוא נעשה במגוון גדול של קייסים – חיפוש של אדם נעדר, גילוי הונאת ביטוח, מעקב כדי לזהות קשרים עסקיים ועד מעקב כדי לגלות בגידה בין בני זוג. הדבר החשוב ביותר במעקב סמוי הוא מתן תשומת לב מדויקת גם לפרטים הקטנים ביותר, במטרה להשתמש גם בנתונים חבויים כביכול כדי לבנות קייס מדויק. 

 

מהו בעצם מעקב סמוי?

בתהליך של מעקב סמוי מתבצע מעקב קרוב על אדם או מקום ספציפי, כדי לקבל כמה שיותר מידע אודותיו. בעת מעקב אחר אדם, החוקר הסמוי והמנוסה יעקוב ויתעד כל תנועה שלו – בין אם תנועה ברכב וברגל, יצלם תמונות ויעדכן את כל המקומות אליהם נכנס האובייקט ומה עשה. 

 

בתהליך של מעקב סמוי החוקר יראיין את הלקוח כדי לקבל כמה שיותר מידע ולהבין בדיוק מהן המטרות שלו מהמעקב הסמוי, במטרה להגיע לחקר האמת ולספק את התמונה האמיתית בשטח. אם מדובר על מעקב סמוי כדי לגלות בגידה, החקירה תסתיים כשחוקר אכן ימצא הוכחות חותכות לקיומה של בגידה, או להפרכתה. 

 

 

הליך של  מעקב סמוי

בעת מעקב סמוי אחר אדם, החוקרים הפרטיים המנוסים עוקבים אחר אותו אובייקט ומתעדים את הפעולות שלו. החוקר ישמור על מרחק בטוח מהאובייקט וכן ישתמש בתחפושת, אם יש בכך צורך, כדי לא להיראות חשוד. 

 

חוקרים פרטיים משתמשים בכל האפשרויות החוקיות למעקב אחר אדם, במטרה לקבל תמונת מצב עדכנית ומקיפה ככל האפשר. כל הפעילות הזו מתועדת על ידי תמונות וסרטונים, וצריכה להיעשות באמצעים חוקיים וקבילים בבית המשפט – כך שללקוח יהיו כל ההוכחות הדרושות לו!

 

 

כלים לביצוע מעקב סמוי איכותי

היום נעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי לבצע מעקב מדויק אחר אובייקט, לפי מה שמתיר החוק בישראל. נעשה שימוש ברחפנים לצורכי מעקב שמתגנבים מעל האובייקט ועוקבים אחר כל מהלך שלו, כלים לאיתור מכשירי מעקב אחריכם וכן שימוש במיקרופונים לפי החוק, וכל זה בשילוב פעילותם של חוקרים פרטיים חשאיים ומנוסים, שיודעים לעקוב אחר האובייקט מבלי להתגלות וכן לשים לב לפרטים החשובים ביותר.  

 

 

מעקב סמוי במשרד החקירות Sled

מעקב סמוי ודיסקרטי הוא אחד מההתמחויות של משרד החקירות Sled. מעקב סמוי אחר האובייקט מתעד תנועה ברכב, בתחבורה ציבורית וברגל בעזרת הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר והסוכנים החשאיים ביותר. במהלך המשימה, הסוכנים שלנו יספקו לך תמונה מלאה ומעודכנת של פעילויות האובייקט. במהלך כל פרויקט מעקב סמוי מונפק דו"ח הכולל תנועה, מיקום של האובייקט על פי לוחות זמנים ופעילויות קבועות, זיהוי קשרים עסקיים ואישיים ועוד. המידע מתועד בעזרת תמונות וסרטונים למען הלקוח.

החוקרים שלנו בעלי רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים, והפעילות שלנו נעשית בגדר החוק, כאשר כל הממצאים קבילים בבית המשפט. 

אם יש לך צורך בקבלת מידע לגבי חברים, בני או בנות זוג, שותפים, עמיתים או כל אובייקט אחר, אנחנו נעזור לך לקבל תמונה מלאה, מדויקת ומציאותית. אנחנו נושאים באחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו כמו על התוצאות ומתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת.

מעקב סמוי במשרד החקירות Sled