חקירות פרטיות

כולנו מכירים את החוקרים הפרטיים מהטלוויזיה ומהסרטים ויודעים איך הם פותרים משימות באמצעים מתוחכמים, אבל לא ממש בטוחים מתי גם אנחנו יכולים – וצריכים – להסתייע בחוקר פרטי. הצורך במידע על נושאים מסוימים ועל אנשים מסוימים דורש הרבה פעמים הסתייעות באדם מנוסה, שיודע איך ללקט את המידע החשוב. חוקר פרטי הוא בעל כישורים נקודתיים, שעוזרים לו לקלוט מידע במהירות, לחשוף את האמת ולמצוא הוכחות חשובות, ולכן אנשים רבים משתמשים בחוקרים פרטיים מסיבות מגוונות. 

 

מתי יש צורך להסתייע בחוקר לחקירות פרטיות?

חקירות פרטיות כוללות מגוון רחב של פרויקטים ביניהם הונאות פיננסיות, הפרות של קניין רוחני, סיוע במקרים פליליים כגון שוד, סחיטה ואפילו רצח. בנוסף לכך, חקירות פרטיות נעשות גם למען אימות אליבי או הפרכה שלו. הממצאים של חקירות פרטיות הינם קבילים בבתי המשפט וברשויות וניתן להיעזר בהם לשם הגנה על הזכויות שלך. אלו כמה מהמקרים הנפוצים ביותר הדורשים חקירה פרטית:

  • הונאה – אם יש לכם עסק, בין אם קטן או גדול, ואתם חושדים שעובדים גונבים מכם כסף, שמתרחש ריגול תעשייתי בעסק או שדולף מכם מידע חשוב, יש צורך בחוקר פרטי כי להבין מיהו המדליף או הגונב בעסק.
  • בגידה – אם אתם חושדים שבן/בת הזוג שלכם לא נאמנים לכם מסיבות שונות, יכול להיות שאתם זקוקים להתייעצות עם חוקר פרטי כי להגיע לשורש האמת ולהבין האם זהו אכן המצב.
  • איתור אדם נעדר – אם אתם מחפשים אחר אדם שחייב לכם חובות, אדם שלא משלם מזונות, או רק רוצים למצוא רחוק משפחה או חבר ותיק – אתם יכולים להיעזר בחוקר פרטי לאיתור נעדרים. 
  • סוגיות משמורת – אחרי הגירושים, סוגיית המשמרות היא אחת הסוגיות הבוערות ביותר בין בני זוג לשעבר. אם אתם חושבים שיש צורך בשינוי הסכם המשמורת ואתם צריכים להוכיח שבן/בת הזוג לא עומדים בהסכמים שלהם, חוקר פרטי יכול לעזור לכם להשיג את ההוכחות.
  • בדיקות רקע – אם אתם שוכרים עובד חדש, שוקלים לבצע עסקה עם שותף חדש, שוכרים מטפלת חדשה לתינוק וכו', כדאי לבצע בדיקת רקע כדי להבין מיהו אותו אדם/עסק איתו אתם מתכוונים לעשות עסקים כדי להימנע מעסקאות מפוקפקות. 
  • בדיקות האזנה – אם אתם חושדים שמישהו מאזין לכם כדי לקבל עליכם מידע, בין אם פרטי או עסקי, חשוב לבצע בדיקות האזנה שיבדקו אם אכן מישהו עוקב אחריכם, מנתר את המשרד שלכם או מאזין לכם בסתר.
 

שירותים המוצעים על ידי חוקרים פרטיים

כדי לפענח את המקרים הנ"ל ומקרים נוספים, חוקרים פרטיים עושים שימוש בכלים טכנולוגיים חדשניים, והכל כדי לעזור לכם להגשים את המטרות שלשמן שכרתם אותם. לחוקרים פרטיים מנוסים יש מגוון כלים וכישורים, והם חשופים למקורות מידע נרחבים, משפטיים ופילילים. מעבר לגילוי שחיפשתם, חוקרים פרטיים יעזרו לכם לקחת את הקייס לשלב הבא, ימצאו הוכחות הקבילות במשפט ויעזרו לכם למצות את התיק. 

 

חקירות פרטיות במשרד החקירות SLED

לקראת פתיחתה של חקירה פרטית, מומלץ מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי ולהבין מהן האפשרויות שלך, העלויות והתוצרים. אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר עם משרד החקירות SLED ולקבוע ייעוץ חינמי עם חוקר פרטי מקצועי במהלכו יוסברו לך כל האפשרויות הרלוונטיות עבורך. השירותים של Sled הם יעילים, מקצועיים, דיסקרטיים ומובילים לתוצאות חד משמעיות שלא ניתן לערער עליהן. 

מעוניינים לשוחח איתנו?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת הקשר שכאן ונחזור אליך בהקדם!


יש פיסת מידע שיש לך בה צורך? אם יש לך צורך בחוקר פרטי או במידע על שירותים נוספים שאנו מספקים, אנחנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס כדי שנוכל ליצור איתך קשר. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי לחלוטין במהלכו באפשרותך לתאר את הצרכים שלך – ולראות כיצד המומחים שלנו מסוגלים לענות על כולם.
אין סיבה שלשאלות שרצות בראש שלך לא יהיו תשובות, עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ חינמי לחלוטין מחוקר פרטי מקצועי.