חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן ענף נרחב של עולם החקירות הפרטיות, ענף שעוסק בכל מה שקשור לעסקים, פעילות עסקיות בין שני צדדים, גביית חובות והשגת מידע על צד שני שיעזור לכם להבין כיצד לשחק את המשחק הכלכלי והעסקי שלכם מול גורמים עסקיים שונים ואנשים פרטיים. 

חקירה כלכלית נדרשת, למשל, כאשר גורם חייב לכם סכום כסף גדול שאינו משלם בתירוצים שונים, כשאתם רוצים לקבל מידע לגבי מתחרים, בעת גירושים וכן כשאתם עתידים לבצע עסקאות חשובות עם צד שלישי, ורוצים לקבל את התמונה המלאה.

חקירות כלכליות מתאימות הן לאנשים פרטיים והן לבעלי עסקים, עורכי דין, בנקים, חברות מסחריות וכל מי שניזוק כלכלית או זקוק לפריטי מידע חשובים. 

 

איזה מידע ניתן להשיג בחקירה כלכלית?

חקירה כלכלית יכולה לספק לכם פריטי מידע חשובים, הקבילים בבית המשפט, שיעזרו לכם למצות את הזכויות שלכם ולקבל את כל מה שמגיע לכם. בין המידע שתוכלו להשיג באמצעות חקירה כלכלית: 

  • כתובת האובייקט – בעל חוב נעלם לכם? חקירה כלכלית תוכל לעזור לכם למצוא את כתובת האובייקט, לאתר אותו ולעקוב אחריו. 
  • נתונים על התנהלות כללית ואופי פעולה – עסק המחפש מידע על מתחרים, לקוחות וספקים, יכול לקבל מידע עסקי קריטי וחשוב כמו התנהלות של העסק או האדם, התחייבויות ונכסים, קניין, פשיטות רגל, פלילים וכדומה!
  • מידע על נכסים – גורם פרטי או עסקי בעל חוב גדול כלפיכם, וטוען שאינו יכול לשלם? אתם רוצים לבדוק גורם חדש עמו אתם עתידים לבצע עסקה כלכלית? אם אתם מאמינים שאדם מסתיר נכסים, משרד חקירות יוכל לעזור לכם לאתר את אותם הנכסים וכן להשיג את כל המידע הדרוש על נכסים קיימים ומוסתרים, בארץ ובחו"ל. משרד מנוסה יעזור לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם, או לחילופין להבין האם אותו גורם הוא גורם אמין שכדאי לעשות איתו עסקים. 
  • נתונים חשובים אודות החייב – במהלך חקירה כלכלית, לעתים יש צורך באיתור מידע כלכלי חשוב אודות החייב כמו איתור חשבונות בנק, קרנות ונכסים שונים. כמובן, את המידע הזה יש להשיג בדרכים חוקיות אשר גם קבילות בבית המשפט, וחוקר פרטי מקצועי ומורשה ימצא את הדרכים לעשות זאת. 
  • נתונים על תביעות ציבוריות / פרטיות – תביעות ציבוריות או פרטיות יכולות להיות נורה אדומה במידה ואתם חושבים לבצע עסקה עם גורם מסוים. נתונים על תביעות כאלו יעזרו לכם לקבל את התמונה המלאה ולקבל החלטה נכונה ומושכלת עם צד שלישי. 
  • חקירה כלכלית בעת גירושים – במקרים של גירושים, עולים לעתים פרטים שאחד מהצדדים לא יודע על קיומם – למשל, נכסים, קרקעות, כספים בחשבונות לא מוכרים וכדומה. הנתונים האלו עולים בחקירה כלכלית, ועוזרים לצד השני לקבל את מה שמגיע לו. 
 

משרד חקירות SLED יעזור לכם בביצוע חקירות כלכליות מקיפות!

החוקרים הפרטיים של Sled מתמחים בניהול חקירות כלכליות הכוללות מעקב אחר אובייקט, בעלי מניות, וגורמים שונים בחברה והשגת מידע עסקי ופרטי חשוב, כמו למשל בעת גירושים.  

כל החוקרים של SLED הם חוקרים מורשים מטעם משרד המשפטים, שפועלים אך ורק לפי החוק ושממצאיהם קבילים בבית המשפט. 

הודות ליסודיות, לחשיבה יצירתית ומחוץ לקופסה ושימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים, אנחנו דואגים להגיע למידע הרלוונטי והעדכני ביותר שיעזור לכם בחקירה הכלכלית שלכם. כמו כן, בזכות שיתופי פעולה עם גורמים מכל העולם, הדוחות שאנו מספקים כוללים מידע על האובייקט בתוך גבולות ישראל ומחוצה לה, ויעזרו לכם לקבל תמונה מקיפה ככל האפשר!

מעוניינים לשוחח איתנו?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת הקשר שכאן ונחזור אליך בהקדם!


יש פיסת מידע שיש לך בה צורך? אם יש לך צורך בחוקר פרטי או במידע על שירותים נוספים שאנו מספקים, אנחנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס כדי שנוכל ליצור איתך קשר. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי לחלוטין במהלכו באפשרותך לתאר את הצרכים שלך – ולראות כיצד המומחים שלנו מסוגלים לענות על כולם.
אין סיבה שלשאלות שרצות בראש שלך לא יהיו תשובות, עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ חינמי לחלוטין מחוקר פרטי מקצועי.