חקירות בינלאומיות

ישנם מצבים בהם יש צורך בחקירות בינלאומיות, חקירות שמתבצעות מחוץ לגבולות של ישראל. זה יכול לקרות מלכתחילה, מתוך צורך באיסוף מידע בחו"ל, בעוד במקרים אחרים חקירות פרטיות בארץ מובילות אותנו אל מחוץ לגבולות הארץ ואל מדינות נוספות בעולם, שם נמצאים קצות חוט נוספים. 

חקירות בינלאומיות, כמובן, דורשות סט כלים אחר מאשר חקירות בישראל – במקרים של חקירות בינלאומיות, יש צורך לנווט בתנאי שטח לא מוכרים, בהיכרות עם גורמים זרים שעשויים לעזור וכן גם בהתמודדות עם השלטונות ועם משרד המשפטים, שלא תמיד משתפים פעולה עם חוקרים זרים ממדינות אחרות. לכן, יש להכיר גם את החוקים של כל מדינה ומדינה, ולדעת כיצד להתנהל ולפזז בין החוקים השונים, שעלולים להכשיל את החקירה ולסבך אותה.


מתי יכול להתעורר צורך בחקירות בינלאומיות?

חקירות בינלאומיות יכולות להידרש בהרבה מאוד מקרים, בין אם באיתור נעדרים, במעקב אחר אנשים בנושאים שונים (בין אם מעקב בין בני זוג בענייני בגידה, ובין אם מעקב בעניינים עסקיים שונים). כמו כן, חקירות יכולות להוביל אותנו למדינות זרות כאשר מתבצעת חקירה הקשורה לאיתור נכסים ובחקירות כלכליות אחרות, וכן כאשר אנחנו זקוקים למידע מעדים שנמצאים מחו"ל. כפי שניתן להבין, חקירות מגיעות לכיוון הבינלאומי לא מעט פעמים, ולכן כשבוחרים משרד חקירות, חשוב גם לבחון את הצד הבינלאומי של המשרד.


מה חשוב שיהיה במשרד חקירות בינלאומיות?

לפני שאתם בוחרים במשרד חקירות לכל למטרה שהיא, בעיקר אם מדובר על חקירה בינלאומית, יש כמה היבטים שכדאי לקחת בחשבון ולבחון: 

  • צוות חקירה עם הכשרה מקיפה – יש לוודא שצוות החקירה קיבל הכשרה בחקירות בינלאומיות, ובעל ניסיון בחקירות מסוג זה. חקירות בינלאומיות הן רגישות יותר ודורשות תשומת לב מדויקת ויכולת להיטמע בין תרבויות שונות.
  • שיתופי פעולה עם גורמים זרים: למשרד חקירות מקצועי ומנוסה צריכים להיות שיתופי פעולה גם גורמים זרים ומשרדי חקירות ברחבי העולם, שלהם יש נגישות למקורות מידע חשובים באותה מדינה. שיתופי הפעולה האלו מאפשרים נחיתה רכה יותר ביעד, וכן אף יכולים לחסוך עלויות. 
  • ידע בחוקי המדינה והגבלותיה: משרד חקירות מנוסה בחקירות בינלאומיות מבין את חשיבות ההיכרות העמוקה עם מדינת היעד, ובכך את כל חוקיה, מנהיגה, שפתה ותרבותה. 

חקירות בינלאומיות במשרד החקירות Sled

משרד החקירות Sled הוא משרד חקירות מוביל בחקירות בינלאומיות, הודות לקשרי חוץ ושיתופי פעולה עם משרדי חקירות וחוקרים פרטיים ברחבי העולם. Sled מאפשרת לך לקבל מידע אמין ומהיר כמעט מכל מדינה ברחבי התבל ולהגיע לכל ההחלטות הנכונות. במידת הצורך, הסוכנים המיומנים שלנו תמיד מוכנים לטוס למטרה ולבצע משימות כירורגיות בכל מדינה בעולם בתוך 24 שעות. שיתופי הפעולה שלנו עם מומחים בין-לאומיים מאפשרים לנו לקשר אותך עם גורמים רלוונטיים בכל מדינות העולם הכוללים מומחים לרפואה משפטית, חוקרים פרטיים, צוותי מעקב, גרפולוגים ועוד.

הגורמים איתם אנו בוחרים לבצע שיתופי פעולה נבחרים על פי רמת המקצועיות, המיומנות והיכולת שלהם לספק עבורך פתרון לבעיות וצרכים במדינות הרלוונטיות מסביב לעולם. שירותי החקירות הבין-לאומיות מאפשרים לך לאתר אנשים בחו"ל לצרכי מימוש צוואה, איתור קרובי משפחה, יצירת קשר עם קולגות בחו"ל ועוד!

מעוניינים לשוחח איתנו?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת הקשר שכאן ונחזור אליך בהקדם!


יש פיסת מידע שיש לך בה צורך? אם יש לך צורך בחוקר פרטי או במידע על שירותים נוספים שאנו מספקים, אנחנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס כדי שנוכל ליצור איתך קשר. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי לחלוטין במהלכו באפשרותך לתאר את הצרכים שלך – ולראות כיצד המומחים שלנו מסוגלים לענות על כולם.
אין סיבה שלשאלות שרצות בראש שלך לא יהיו תשובות, עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ חינמי לחלוטין מחוקר פרטי מקצועי.