בדיקות האזנה (איתור מכשירי האזנה)

בשנים האחרונות גל האזנות הסתר הולך ותופס תאוצה, ואנחנו יכולים "להודות" לטכנולוגיה – היום יש אינסוף שיטות מתוחכמות להאזנת סתר, בין אם באמצעות אפליקציות מתוחכמות או באמצעות מכשירי האזנה זעירים וכמעט בלתי נראים. 

אם בעבר האזנות סתר היו בעיקר נחלתם של חוקרים, אנשי ביטחון, משטרה ואנשי מקצוע, היום כל אחד יכול לבצע האזנת סתר – מה שיכול להיות מסוכן במיוחד. אותם אנשים יכולים להאזין לשיחות פרטיות וכן לנתר ולהקליט את הפעילות שלכם בטלפון ואפילו אימיילים פרטיים.

 

איפה מתרחשת האזנה בסתר?

התשובה לשאלה הזו מדאיגה, שכן יכולים להאזין לכם, למעשה, כמעט בכל מקום. יכול להיות שמישהו הכניס מכשירי האזנה ומעקב בבית שלכם מבלי שאתם יודעים; הרבה פעמים מדובר על בן/בת זוג, היום או לשעבר. מקום פופולרי נוסף להאזנות הוא משרדים עסקיים – בין אם בחללי ישיבות, במשרדים פרטיים ובמשרדי ההנהלה. במשרד קל מאוד להטמין מכשיר האזנה כי מדובר על חלל גדול, וכן הרבה מידע עסקי יכול להיגנב באמצעות המכשירים האלו. מקום שלישי הוא ברכב שלכם. קל מאוד להטמין מכשיר האזנה בתוך או מחוץ לרכב, בעיקר אם רק רוצים לעקוב אחריכם (ולא להאזין). וכמובן, מכשירים אישיים כמו טלפונים, לפטופים וטאבלטים הם מקום "נפלא" להתקין האזנות סתר, ולעקוב אחר כל הפעילויות הפרטיות והעסקיות שלכם!

 

מי נמצא בסכנה להאזנת סתר, ואיך ניתן לבצע בדיקות האזנה?

התשובה היא שכמעט כולנו נמצאים בסכנה הזו, ואנחנו עלולים להיות במעקב ובהאזנה בלי שבכלל נחשוד בכך; היום קל מאוד להטמין מכשיר האזנה בחדר או לנתר טלפון סלולרי, ולכן כמעט כל אחד בסכנה. כמובן, אם יש לכם סיבות להאמין שמאזינים לכם – בין אם מסיבות אישיות (בני זוג, גירושין, מריבות משפחתיות וכדומה) ובין אם מסיבות עסקיות (מתחרים עסקיים, מודיעין עסקי וריגול תעשייתי), כדאי לכם לברר את העניין עד תום.

כדי לבדוק אם מאזינים לכם עליכם לבצע בדיקות האזנה ואיתור מכשירי האזנה, ומשרדי חקירות מנוסים יכולים לעשות בדיוק את זה. בין השירותים שחוקר פרטי ייתן בכל הנוגע לבדיקות האזנה, ניתן למצוא את הפעולות הבאות:

  • בדיקת TSCM לאיתור מכשירי האזנה- צוות החוקרים יגיע לבית או למשרד, יבחן את החלל ויאתר כלים לניתור והאזנה שעלולים להימצא בחלל (בין אם מכשירים רדומים, משדרי בלוטות' ווייפי, מערכות מעקב ועוד) באמצעות ציוד מתקדם, ניסיון ארוך שנים וידע מעמיק בכלי הריגול. כמו כן, חוקר יבדוק את המכשירים השונים שלכם (טלפונים, מחשבים), יאתר תכנות זדון וציתות ויוודא שהם לא נמצאים במעקב. 
  • מציאת המאזין – אם אכן התבצע איתור מכשירי האזנה, החוקר הפרטי יעזור לכם למצוא מידע לגבי המאזין, ויעזור לכם לקבל את ההוכחות הדרושות על ההאזנה של צד שלישי.
  • בטיחות בעתיד – ברגע שהקייס הזה נסגר, חוקר פרטי מנוסה ומקצועי יעזור לכם להבטיח שלהבא זה לא יקרה שוב, ילמד אתכם כיצד לזהות סימנים וכן יבצע עבורכם בדיקות האזנה שנתיות ובדיקות תקופתיות של המערכות הממוחשבות שלכם, כדי למנוע דליפת מידע. 

 

בדיקות האזנה במשרד חקירות SLED

הודות לשימוש בציוד טכנולוגי מתקדם והכרת שיטות המעקב השונות, משרד החקירות Sled יכול לעזור לך להבין האם נאסף מידע אודותיך אם באמצעות מכשירי האזנה, הקלטה ואפילו פריצות לטלפונים החכמים שלך. ביצוע בדיקת האזנה הוא חיוני כדי לוודא שלא קיימות דליפות של מידע עסקי או אישי, והאיתור המתקדם שלנו מזהה מכשירי האזנה סמויים ואף כבויים או רדומים. בדיקות ההאזנה המקצועיות שלנו יאפשרו לך ליהנות מפעילויות עסקיות ומפעילויות פנאי מבלי לחשוש לפרטיות שלך! 

מעוניינים לשוחח איתנו?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת הקשר שכאן ונחזור אליך בהקדם!


יש פיסת מידע שיש לך בה צורך? אם יש לך צורך בחוקר פרטי או במידע על שירותים נוספים שאנו מספקים, אנחנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס כדי שנוכל ליצור איתך קשר. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי לחלוטין במהלכו באפשרותך לתאר את הצרכים שלך – ולראות כיצד המומחים שלנו מסוגלים לענות על כולם.
אין סיבה שלשאלות שרצות בראש שלך לא יהיו תשובות, עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ חינמי לחלוטין מחוקר פרטי מקצועי.

פניה מהירה ודיסקרטית: