איתור אנשים

בין אם אתם מחפשים בן משפחה אבוד, חבר ותיק מלפני כמה עשרות שנים, ילד שנעדר, אדם החייב לכם כספים או גרוש שהפסיק לשלם מזונות ואבדו עקבותיו, איתור אנשים ונעדרים הוא אחד השירותים הנפוצים של משרדי חקירות בארץ ובחו"ל. 

 

בתהליך של איתור אנשים נעשה שימוש בכלי מחקר חדשניים, מאגרי מידע ושיתופי פעולה בארץ ובחו"ל, כדי למצוא את אותו אדם שכאילו נעלם מעל פני הפלנטה – בין אם כי הוא מנסה להיעלם ואף שינה את זהותו, ובין אם כי פשוט הקשר נותק והייתם רוצים להשיב אותו!

 

 

האם לפנות למשטרה או לחוקר פרטי?

אחת השאלות שעולות בכל הנוגע לאדם נעדר היא האם לפנות למשטרה או ישירות לחוקר פרטי. התשובה לזה תלויה באופי החיפוש – אם מדובר על אדם נעדר וישנו חשש לחייו, כמובן שיש צורך ליצור קשר קודם כל עם המשטרה, אך ניתן ליצור קשר גם עם חוקר פרטי כדי להוסיף עוד נתיב לחיפושים ולהגביר את הסיכוי למצוא אותו.  

 

במקרה של גרוש שעקבותיו נעלמו או אדם החייב לכם כספים, ניתן לנסות ולפנות למשטרה, אך בידיעה שלמשטרה יש כוח אדם מצומצם וסביר כי הזמינות שלה אליכם תהיה פחותה – כדאי להוסיף חיזוק של חוקר פרטי.

 

כמובן שבמקרים אחרים – כמו חבר ותיק שאתם מנסים למצוא, או רחוק משפחה שחשוב לכם לאתר – חוקר פרטי הוא הדרך הנכונה, שכן למשטרה אין עניין ממשי בסוגיה. 

 

 

איתור אנשים – כל הדרכים

כדי למצוא את אותו אדם נעדר, עליכם לספק את כל המידע שיש ברשותכם לגביו. גם מידע שנראה לכם לא חשוב יכול לשמש כקצה חוט בחקירה אחר אדם נעדר, ולכן ככל שיש יותר מידע קיים, כך תהליך החקירה יהיה קל יותר, וסביר כי התוצאות יהיו מהירות יותר. 

 

חוקרים פרטיים מקצועיים ישתמשו בניסיון שלהם בתחום וכן בכל האינסטינקטים הבריאים כדי למצוא את אותו נעדר, ובכלים נוספים בגדר החוק, ביניהם: 

 

  • מודיעין אנושי: בין אם באמצעות מעקב, יצירת קשר עם מקורות, ראיון של קרובים כמו שכנים, קולגות וחברים ותיקים, הדרכים האלו יספקו מודיעין אנושי שיאפשר קבלת הרבה מאוד מידע שיכול להוביל אל אותו האדם. 
  • פרוטוקולים מבית משפט: פרוטוקולים עכשוויים או ישנים יכולים לספק מידע על עברו של אדם מסוים, ולספק מידע רלוונטי חשוב שיכול לעזור למצוא אותו. 
  • קשרים בארץ ובחו"ל: משרד חקירות איכותי משתף פעולה עם מקורות שונים בארץ ובחו"ל, ויכול להשתמש בהם כדי למצוא את אותו אדם נעדר.

 

איתור אנשים במשרד החקירות SLED

אחד מהשירותים הפופולאריים ביותר שאותם מבצע משרד החקירות Sled הוא איתור אנשים למגוון סיבות ובכל רחבי העולם. מעבר למציאת אנשים בתוך גבולות ישראל ומחוצה לה, השירותים שלנו יכולים להוכיח כי החייב פועל בצורה לא חוקית ולהוביל לתחילת הליך פלילי, להוכיח כי החייב עובד בצורה משפטית בה הוא מצמצם את תשלומי דמי המזונות ועוד. לעיתים קרובות, החוקרים הפרטיים של sled מסייעים לאיחוד של קרובי משפחה ולמציאת אנשים איתם ניתק הקשר!

חשוב לציין שכל החוקרים הפרטיים של SLED הם חוקרים מורשים מטעם משרד המשפטים, וכל דרכי החקירה הן דרכים חוקיות ולגיטימיות לאיתור נעדרים מכל סיבה שהיא! 

מעוניינים לשוחח איתנו?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת הקשר שכאן ונחזור אליך בהקדם!


יש פיסת מידע שיש לך בה צורך? אם יש לך צורך בחוקר פרטי או במידע על שירותים נוספים שאנו מספקים, אנחנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס כדי שנוכל ליצור איתך קשר. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי לחלוטין במהלכו באפשרותך לתאר את הצרכים שלך – ולראות כיצד המומחים שלנו מסוגלים לענות על כולם.
אין סיבה שלשאלות שרצות בראש שלך לא יהיו תשובות, עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ חינמי לחלוטין מחוקר פרטי מקצועי.

פניה מהירה ודיסקרטית: